www.geekbook.pl
Waluty:
tanie buty,sklep z butami,tanie buty damskie,tanie buty męskie,buty markowe
<
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


WYSYŁAJĄCE PYTANIA?

Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane? Kiedy to dotrze?

Jeśli Twoje zamówienie zostało złożone, zamówienie może zostać wysłane tego samego dnia, jeśli nie, zostanie wysłane w poniedziałek. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Przed sprawdzeniem zobaczysz kilka szacowanych dat przyjazdu, w zależności od wybranego rodzaju wysyłki. Czas wysyłki wynosi 3-5 dni.

Jaki jest status mojego zamówienia? Jak mogę śledzić moje zamówienie?

Po złożeniu zamówienia możesz sprawdzić jego status w dowolnym momencie. Aby śledzić swoje zamówienie z tej strony, przejdź tutaj. Lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki, która będzie zawierać Twoje informacje o śledzeniu.

PYTANIA ZWROTU / WYMIANY?

Jaka jest twoja polityka zwrotu / wymiany?

Gwarantujemy, że nasz towar jest wolny od wad produkcyjnych i przyjmie każdy wadliwy przedmiot do zwrotu lub wymiany. Z zastrzeżeniem poniższych ograniczeń, nie umyte, nie zużyte, nieużywane lub wadliwe produkty mogą zostać zwrócone w ciągu 60 dni od daty zakupu w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy. Towar otrzymany po upływie 60 dni może zostać zaakceptowany według naszego uznania wyłącznie w przypadku kredytu online.

UWAGA: Nie można przyjmować zwrotów ani wymian na strojach kąpielowych lub na imprezach intymnych. Wszystkie buty muszą być zwrócone w oryginalnym opakowaniu w oryginalnym stanie. rytmy kupowane przez studio dre studio kupowane online tylko za pośrednictwem tej strony internetowej kwalifikują się do zwrotów w sklepie lub mail-in. Ostateczny przedmiot sprzedaży nie kwalifikuje się do zwrotu.

Klienci:

Towar zakupiony za pośrednictwem tej strony internetowej za pomocą karty kredytowej lub karty podarunkowej może zostać zwrócony lub wymieniony w dowolnym sklepie detalicznym z ceną pełną, jeśli zostanie przedstawiony wraz z kopią faktury dostarczonej wraz z zamówieniem. Klienci międzynarodowi:

Proszę skontaktuj się z nami

a my dostarczymy ci dalsze instrukcje, gdzie należy wysłać zwroty, a także kwotę, którą otrzymasz. Zwrot kwoty za zwrócone przedmioty zostanie zaksięgowany przez naszego partnera FiftyOne w tej samej walucie i przy użyciu tego samego kursu wymiany, co oryginalne zamówienie.

Powrót